.

.

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица

DEN 817.92

Достапност
Достапно за нарачка

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98/2% памук/поли; ; Атлетската Хедер е 90/10 памучна поли; Црна хедер 50/50 памук/поли; Неони, Ретро Грејачи лента рамо до рамо; двоен игла покриен преден врат; двојно игла зашиени ракави и долниот раб; ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатењето; беспрекорна ребреста јака 1х1; овошје од Разбој менс 5 мл. Тешка ПАМУЧНА HD Маица 3931 (2 ПАКЕТ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат