.

.

Корашан Графички Маици Мажи Среќен 100 Ти Ден Од Училишните Денови На Училиште Наставник Ученик Мода Што Одговара На Кратки Маици За Мажи

Корашан Графички Маици Мажи Среќен 100 Ти Ден Од Училишните Денови На Училиште Наставник Ученик Мода Што Одговара На Кратки

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Перење-машина за перење со ладна вода препорачува, не белилото, не железо, висат или линија за да се исуши. Само се надеваме дека ќе имате пријатен шопинг!.37" Рамо : 45cm/17. Услуга по продажбата : Кога ќе го добиете производот, ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ќе ве вратиме во рок од 30 дена потрудете се да ги направите работите исправни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат