.

.

Мета Лов Шеќер Череп Ден На Мртвата Маица Калавера Диа де лос Муертос Маица, Сива, Средна

Мета Лов Шеќер Череп Ден На Мртвата Маица Калавера Диа де лос Муертос Маица, Сива, Средна

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Хедер Греј 90% АМЕРИКАНСКИ памук, 10% полиестер, Пепел Сива 99% АМЕРИКАНСКИ памук, 1% полиестер.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : она што го носите е важно за вас и тоа веднаш им кажува нешто за вас на другите.ЗА МЕТА ХАНТ : ние сме Американска компанија, кои работат Во Warminster, НА ГОДИШНО ниво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат