.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

, уникатен стил, ве прават убави, стилски, секси, елегантни. плус големина излегува врвови. Натпревар : 4 јули, Секојдневно Носење, Дома, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат