.

.

Јткарпу Женски Кошули Женски Блузи Кошули Обични Летни Врвови Кошули За Жени Облечени Секојдневни

Јткарпу Женски Кошули Женски Блузи Кошули Обични Летни Врвови Кошули За Жени Облечени Секојдневни

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

73" ракав : 51cm/20.77" Увезени. Гардероба што мора да ја имате! : вашето задоволство е наш успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена пост - услуга!Дајте ни шанса, дајте ви поголема веројатност!Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 150gpackage големина : 25x20x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.87"Length : 66cm/25.Дами Мода Секојдневен Печатени Лабава Издувам Ракав Кошула Материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.65"Length : 68cm/26.Појавување : обичните лабави блузи блузи лесно се со панталони,фармерки,хеланки,здолништа,шорцеви,обетки,ѓердан, нараквица,heels.38"Size : XXLBust : 122cm/48. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.31"Sleeve : 52cm/20. За секојдневна, канцелариска работа, патување, училиште, забава, плажа, секојдневно носење и летна облека.03"Sleeve : 55cm/21.88"Sleeve : 53cm/20.73"Sleeve : 51cm/20.Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со огнено светло од Пазарот На Џојбај.08" Должина : 64cm/25.08"Length : 64cm/25.87" Должина : 66см/25.31" Ракав : 52cm/20.88" Ракав : 53cm/20.It прави да изгледате повеќе шик И ласкавиповеќе Големина За Вас : можеме да ви обезбедиме 5 големини, тоа е S M L XL 2 XL, можете да ја изберете вистинската големина според спецификацијата за големина.77"Size : SBust : 106cm/41.47"Length : 65cm/25.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат