.

.

Женски Летни Обични Еднобојни Врвови Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Лабави Блузи

Женски Летни Обични Еднобојни Врвови Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Лабави Блузи

DEN 318.40

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Летни Обични Еднобојни Врвови Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Лабави Блузи. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Еднобојна,Секојдневна Маица,Тркалезен Врат,Модна Маица ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката Со Еднобојна Боја ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот . Сезона : Лето. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврста Боја. Јака : Кружен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Женски Летни Обични Еднобојни Врвови Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Лабави Блузи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат