.

.

Umn и зима В - врат кошула со долги ракави шиење врвен темперамент секојдневна женска облека Бела М

Umn и зима В - врат кошула со долги ракави шиење врвен темперамент секојдневна женска облека Бела М

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Модните блузи и блузи се изработени од висококвалитетни ткаенини кои дишат, лесни, меки и погодни за кожата, што ви дава одличен дише и удобен допир за секојдневна облека. Спојувањето На V-вратовите совршено ќе ја покаже вашата деликатна клучна коска пред сите. Лабавото вклопување ви овозможува да бидете елегантни и воздржани во исто време. Оваа кошула ќе ве натера да блеснете пред вашите пријатели. Погоден за повеќето прилики, секојдневно, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа ,umn, семејство, ноќно излегување.Големина Табела(Инчи) : С : САД 4-6Биста : 37.01Должина На Ракавот : 23.43Должина : 18.03Ширина На Полите : 43,31 М : САД 8-10Биста : 38.98Должина На Ракавот : 23.82Должина : 19.68Ширина На Полите : 45,28 Л : Големина НА САД 12-14Биста : 40.94Должина На Ракавот : 24.21Должина : 20.28Ширина На Полите : 47,24 XL : Големина НА САД 16-18Биста : 44.09Должина На Ракавот : 24.61Должина : 20.87Ширина На Полите : 50.392 XL : Големина НА САД 18-20Биста : 47.24Должина На Ракавот : 25Должина : 21.46Ширина На Полите : 53.54 Забелешка : ве Молиме споредете ја деталната големина пред да ја купите! ! ! Користете слична облека за да споредите големини. Нега На Облека : Рачно Перење Во Студ / Закачување За Сушење / Лежење Рамно За Сушење / Не Белење. Повод : Патување, Одмор, Шопинг, Улица, Забава, На Отворено, Клуб, Работа, Секојдневно. Сезона : Пролет, Fall, Aut. Карактеристика : V Вратот, Фенер Долг Ракав, Еднобојни Секси Чипка Шиење, Надвор Рамо, Камизола, Шифон Маици, Лабава Одговара Кошули.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат