.

.

Класична Ретро Машка Кошула Врвни Модни Машки Есенски Секојдневни Печатени Кошули Со Долги Ракави

Класична Ретро Машка Кошула Врвни Модни Машки Есенски Секојдневни Печатени Кошули Со Долги Ракави

DEN 183.20

Достапност
Достапно за нарачка

69" ракав : 65см/25. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Мажи Блуза Формални Кошули За Мажи Тенок Долг Ракав Бела Копче До Кошула Фустан Мажи Бизнис Канцеларија Камизас Машка Облека.90" Ракав : 63см/24. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.76" рамо : 51см/20. Машка Облека Обична Модна Печатена Кошула Едноградни Кардиган Долги Ракави Кошула Мажи.Оваа кошула од суштинско значење за гардероба има лесно, ласкаво вклопување. Ткаенина : Полиестер+памук, мека и удобна, Може Да Ги Носите Кошулите Како Кошули За Облекување или Како Секојдневни Кошули, Сето Тоа До Вашиот Личен Лајк. ①Натпревар е Погоден за пролет, лето, fall и зима.67" Рамо : 48см/18.53" големина : ххл Биста : 128см/50.08" ракав : 66см/25.80" Должина : 74см/29. Дизајн : Обични ленти со кратки ракави ја копчат кошулата надолу.98" должина : 77см/30.13" Големина : XL Биста : 122см/48.29" ракав : 64см/25.92" големина : хххл биста : 134см/52.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат