.

.

Розова Фустан Женски Летни Шарени Кратки Ракави Маица Фустан Повик Вратоврска Половината Бела М

Розова Фустан Женски Летни Шарени Кратки Ракави Маица Фустан Повик Вратоврска Половината Бела М

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво Низок Фустан За Женски Женски Фустан Со Предна Вратоврска В-Вратот Шпагети Ремен Елек Здолниште, Летен Отворен Возбудлив Женски Фустан Мек материјал, лесна и удобна маса цела година забава Млади Луѓе Полиестер. Над Коленото, Без,, Секојдневен,, Печатење,. Направете Повеќе Тенок,, Сонце, удобна маса за Претстојните Летни Денови. Пакувањето Не Е Оштетено И Може Да Се Замени, Ве Молиме Контактирајте Не. Достапен Во Многу Големини Редовна Големина, Погоден За Луѓе со Различни Форми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат