.

.

Ситни Долги Секојдневни Фустани За Жени Денот На Независноста Жени Четврти јули Печатење Женски Секојдневен Летен Фустан Елек Без Ракави Без Ракави Фустан Маици З

Ситни Долги Секојдневни Фустани За Жени Денот На Независноста Жени Четврти јули Печатење Женски Секојдневен Летен Фустан Елек

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Што добивате : 1 х Женска Шема за Облекување : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Половината : 80cm/31.50" Должина : 88cm/34.65"Големина : M Биста : 102cm/40.16" Половината : 85cm/33.46" Должина : 89cm/35.04"Големина : L Биста : 108cm/42.52" Половината : 90cm/35.43" Должина : 90см/35.43"големина : xl биста : 114cm/44.88" Половината : 95cm/37.40" Должина : 91cm/35.83"големина : xxl Биста : 120cm/47.24" половината : 100cm/39.37" Должина : 92cm/36.22"големина : Xxxl биста : 126cm/49.61" половината : 105cm/41.34" должина : 93cm/36.61"големина : xxxxl биста : 132cm/51.97" половината : 110cm/43.31" должина : 94cm/37.01"големина : xxxxl биста : 138cm/54.33" половината : 115cm/45.28" должина : 95cm/37.40" ова е долг фустан што ќе ве направи кул. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. Ad Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Сите Денови. Погоден за Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија,Забави,одмор, клубови и Состаноци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат