.

.

Синдисус Женски Фустан Со Топчести Ракави Забава Туника Фустан На Екипажот Вратот Миди Фустани Бодикон Коктел Светка Темносина 2XL

Синдисус Женски Фустан Со Топчести Ракави Забава Туника Фустан На Екипажот Вратот Миди Фустани Бодикон Коктел Светка Темносина

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : 1 х Женски Вечерен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Еспасилиска Свадба, Вечер, Секојдневен Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Вечерни Долги Фустани, Фустан Во А-Линија, Свадбени Вечерни Фустанипа На Шема : Цветен Дизајн На Светки : Појас На Половината, Секвинкол : Виолетова, Црна, Темносина, Розова, Златна, Зелена(По Избор)Големина : С, М, Л, XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% Spandexneckline : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : 3/4 Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Вечер,Свадба,Патување, Одмор, Работа, Забава,Коктел,Бар, Секојдневно, Состаноци, Филмови, УЛИЦА, ПЛАЖА КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Дизајн : Елегантна Чипка Цветна Долга Венчаница. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Дизајнот на вратот на екипажот и Плисираната Туника Прави Да Изгледате Привлечно во Забавата. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Миди Вечерен Фустан, Долг Фустан, Фустани Со Ракави 3/4,фустан За Забава, Фустан За Одмор, Фустан Со Линија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат