.

.

Полиестер, Спанде Фустани За Жени Долг Ракав Екипажот Вратот Печатени Мулти-тема А-Линија Розова 2XL

Полиестер, Спанде Фустани За Жени Долг Ракав Екипажот Вратот Печатени Мулти-тема А-Линија Розова 2XL

DEN 495.84

Достапност
Достапно за нарачка

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Ракав : 54см/21. Одговараат За, Лето и Пролет.Прилика : за работа, домашен Одмор и повеќе. Летни Фустани За Жени Фустан За Гости За Венчавки Женски Бели Макси Плус Големина Породилни Сарафани Тенис Секојдневен Црн Розов Сарафан Заоблен Коктел Формални Миди Сонце Ромпери Облечен Тексас Бохо Лен Трендовски Секси Хавајска Плажа Невеста Деверуша Бодикон Атлетски Виолетова Светка Принцеза Девојки Црвен Женски Цветен Роденден Жолти Капчиња За Пливање Комбинезони Блузи Заврши. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Ракав : 55см/21. Мода Обични Жени Обични Долги Ракави V-Вратот Цветни Печатени Неправилни Долги Фустани Фустан 1. Големина.58 " Должина : 130см/51. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Лето Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Должина : Долго Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан За Жени.26 "Биста : 108см/42.49 " Должина : 132см/51. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Ракав : 52см/20.Повеќе секси и привлечни за носење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Мода Обични Жени Обични Долги Ракави V-Вратот Цветни Печатени Неправилни Долги Фустани Фустан Мода Обични Жени Обични Долги Ракави V-Вратот Цветни Печатени Неправилни Долги Фустани Фустан.57"Големина.08 "Биста : 94cm/37. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.65 "Биста : 113см/44. 2023 Летен Фустан Одобрување Жени.01 " Должина : 130cm/51.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат