.

.

Џоус Фустани Без Ракави Секојдневен Фустан Женски Тесни Плисирани Украси Фустан Со Тркалезна Врвка Со Тркалезен Врат Обични Фустани За Жени

Џоус Фустани Без Ракави Секојдневен Фустан Женски Тесни Плисирани Украси Фустан Со Тркалезна Врвка Со Тркалезен Врат Обични

DEN 266.40

Достапност
Достапно за нарачка

46" Должина : 95.94"Length : 97cm/38.16"Hip : 92cm/36.01"Size : MSize : СРЕДНИ САД : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 97cm/38.60 "Големина : LSize : Големи US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 102cm/40. Фустанот е совршен за боси прошетки на плажа или пар со нашите слајдови и капа со обод за да додадете допир на мистерија на вашиот попладневен пикник преплавен со сонце. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат