.

.

Женски Летни Печатени Копчиња За Пуловер Со Кратки Ракави Фустан Спортски Фустан Трендовски Фустан Западен Фустан Деловен Фустан Фустан На Плажа Вечерен Фустан Л?

Женски Летни Печатени Копчиња За Пуловер Со Кратки Ракави Фустан Спортски Фустан Трендовски Фустан Западен Фустан Деловен Фустан

DEN 463.84

Достапност
Достапно за нарачка

Печатени Врвови Со Кратки Ракави Со Цврст Кружен Врат. Повод : Секојдневно. : Мала Биста : 90см/35. Material ~ 【【€материјал е направен од мека ткаенина, здрава и удобна. Сезона : Лето. Во нашата продавница имаме и други стилови на облека : фустан за ленена смена за жени фустан за тело за мајчинство црвен фустан за тело жолт фустан за тело цветен фустан за тело розов фустан за тело фустан со тантела фустан со тело со долги ракави фустан за тело фустан за тело бодикон мини фустан од рамо фустан за тело син фустан за тело секси фустан за тело фустан без прерамки бодикон фустан надвор рамо бодикон фустан виолетова боди фустан завој боди фустан фустан бодикон фустан долг боди фустан зелен бодикон фустан бодикон резервоар за тело. Совршен за секојдневно секојдневно носење за едноставен, но стилски изглед.37" (ω ω ω) Денес Се Занимава Со Голема Промоција (ω ω ω)Забелешка : За да ви дозволиме да носите тенка И фит Облека, ве молиме не заборавајте да ја изберете соодветната големина според табелата со големина на нашата продавница, обрнете внимание на деталите за податоците од табелата со големини, ви благодариме ~.83 "Должина : 96см/37. Исто така, има многу стилови : кул, топло, ветроупорно, опуштено, едноставно, ретро, боемско, добредојде. ※ПИ & А, ПИ-ПИ. : ХХ-Голема Биста : 110см/43. еден за тебе. да кликнете за купување. споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите, тоа ќе биде најдобро. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ※€®ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ qurzzrash : S Големина. Костум За Лето ,umn, Пролет и Зима.34 "Ракав : 29см/11. : Х-Голема Биста : 105см/41.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат