.

.

Аквагард Машки Фудбалски Рингер Фина Маица За Дрес

Аквагард Машки Фудбалски Рингер Фина Маица За Дрес

DEN 406.08

Достапност
Достапно за нарачка

Модерен спин на класичен стил. Ретро рингер маичката е совршена, разноврсна, покачена основна. Контрастното ребро на јаката и ракавите, поврзано со контрастната лента за само-ткаенина надолу по рамото, додава модерен блесок на класичниот рингер. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл. 100% чешлана Маица Од памучен дрес со прстен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат