.

.

Рубини Соник Дете Ноќта На Вештерките Костим

Рубини Соник Дете Ноќта На Вештерките Костим

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Вашето дете ќе ја почувствува брзината На Соник додека се тркаат со светот или можеби само со вашето соседство за да го запре злобниот гениј Д-р Роб. Овој Звук костимот Наed доаѓа со целосен комбинезон и преголема глава. Нашиот Соник прави одличен костим За Ноќта на Вештерките, облекување или облека за тематски забави. Официјално Лиценциран производ. Ве молиме проверете ја табелата со големини во сликите за правилно вклопување. Тестиран квалитет и Безбедност. Рубините испорачуваат одлични костими од 1951 година. Соник е омилен everyone на сите. Класичен Комбинезон. Преголема Мека Глава На Главата. Официјално Лиценциран. Тестиран квалитет и Безбедност. Ве молиме проверете ја табелата со големини во слики за правилно вклопување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат