.

.

облека За Девојчиња зувимк, Облека За Девојчиња За Бебиња Ромпер Цветен Фустан За Суспендирање Ракав За Возбудување Облека За Комбинезон Лента За Глава Пролет Лет?

облека За Девојчиња зувимк, Облека За Девојчиња За Бебиња Ромпер Цветен Фустан За Суспендирање Ракав За Возбудување Облека За

DEN 265.44

Достапност
Достапно за нарачка

Деца Мало Бебе Доенчиња Девојчиња Елек Со Пруги Без Ракави Врвови На Цврсти Ребрести Панталони Од Дното На Ѕвончето Комплет Тинејџерски Активни Прилика : Секоја пригода. Тип на ракав : Без Ракави. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Погоден За Секоја Пригода. Совршен е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство За Секојдневно Носење На Бебето. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА панталони. Отпечатоци од модни Цвеќиња, вашето Мало Бебе ќе Добие Многу Комплименти. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат