.

.

Инктастична Велигденска Симпатична Змија Со Кошница И Зајаче Уши Младинска Маица

Инктастична Велигденска Симпатична Змија Со Кошница И Зајаче Уши Младинска Маица

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Вашата ќерка или внука можат да се лизгаат во Денот На Свети Патрик во Нашата, Симпатична Змија Со Кошница И Зајаче Уши Младинска Маица. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic Велигден Симпатична Змија Со Кошница И Зајаче Уши Tween Краток Ракав Маица Унисекс Морнарица М. симпатична сент Педи ден подарок за секој мал љубител на змија!. Вашата ќерка или внука можат да се лизгаат во Денот На Свети Патрик во Нашата, Симпатична Змија Со Кошница И Зајаче Уши Младинска Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. рептил јајца играчка забава присутни сопственик љубовник внука дете ад деца деца тинејџерски облека облека тинејџерски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат