.

Фини златари Кт Двобојно Злато Двобојно Полиран Столб Висат Обетки Женски Возрасни
Новак

Атрактивните Fjc Finejewelers 14 kt Двобојни Златни Двобојни Полирани Обетки Со Висат 38 mm x 18 mm овој дизајн е широк

Достапно за нарачка
Редење Изрази Карат Бело Злато Мушка Редење Бенд
Новак

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

Достапно за нарачка
0. Карат Тркалезна Форма Бел Природен Дијамант Годишнина Свадба Бенд Прстен во 14к Цврста Роза Злато Прстен Големина-9
Новак

Тркалезна Форма Бел Природен Дијамант Со Јасност На I2I3 Со Тип На Поставување На Наклон Вкупна Тежина На

Достапно за нарачка
Sterling Silver CZ Знак Вградени Полиран Прстен Големина 9.5
Новак

(2 НЕДЕЛИ ОД ДАТУМОТ НА КУПУВАЊЕ).*Овој прекрасен И фенси ПРСТЕН ОД ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ е изработен внимателно

Достапно за нарачка
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесен Полукружен Опсег Големина 10
Новак

Уживајте во симплистичката убавина на оваа лесна лесна лента од 10 каратно жолто злато Прикажувајќи впе�

Достапно за нарачка
Убава Стерлинг Сребрена Тротоарот Синџир
Новак

Најдобар Квалитет Сертифициран Печат Накит Изразете Ја Вашата Љубов Со Златен Сребрен Дијамантски Нак�

Достапно за нарачка
Бела Стерлинг Сребрена Прстен Бенд Тематските Кубни Цирконија ЦЗ Розова
Новак

Стерлинг Сребрен родиум позлатен 10мм Розов И Јасен Цз Срцев Прстен Материјал : Примарна Чистота : 925|Кам�

Достапно за нарачка
14к Бело Злато Природен Тиркизен И Смарагд 3-Камен Прстен Овален Дијамантски Акцент, големина 9.5
Новак

Овој Прстен е изработен од цврст златен сет Од 14к Со Природни Скапоцени Камења и акцентиран со Вистинск�

Достапно за нарачка
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Половина Круг Свадба Бенд Големина 6.5
Новак

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

Достапно за нарачка
Цврст 14к Бело Злато 10х Овален Перидот Зелен август Дијамант Дијамант Ангажман Прстен Големина 5
Новак

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Перидотстоун Боја_2 : Гринстоун Количе�

Достапно за нарачка
10к Бело Злато Гравирање Стандард Рамен Удобност Фит Бенд
Новак

10к Бело Злато 5мм Стандардна Тежина Рамна Удобност Одговара На Свадбената Лента Големина 4.5 Големина : 4.5

Достапно за нарачка
Примарно Злато Каратно Бело Злато Срце Кубна Цирконија И Дијамантски Прстен
Новак

Овој романтичен прстен зборува за обемот на вашата вечна љубов Изработен од 14 каратно бело злато овој п�

Достапно за нарачка
Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 11
Новак

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 14 карати, ов

Достапно за нарачка
Убави 14к Бело Злато Полиран Лесен Цевка Обрач Обетки
Новак

Најдобар Квалитет Сертифициран Печат Накит Изразете Ја Вашата Љубов Со Златен Сребрен Дијамантски Нак�

Достапно за нарачка
10к Жолто Злато Гравирање Половина Круг Со Работ Бенд
Новак

10к Жолто Злато 5мм Половина Круг Со Работ Свадба Бенд Големина 12.5 Големина : 12.50 Должина : 0 Мм Материјал : �

Достапно за нарачка
10к Бело Злато Рамен Машки Обичен Класичен Свадбен Бенд Големина На Прстен 10
Новак

Материјал : Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1платинг : Ширина На Родиум : 5 Ммстоун П�

Достапно за нарачка
Дијамант Камен Крал 1. Кт Овална Портокалова Црвена Мадеира Цитрин 18к Розово Позлатен Сребрен Прстен
Новак

Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кут�

Достапно за нарачка
Убава 14к Бело Злато Голема Скрипта Почетна Е Шарм
Новак

Најдобар Квалитет Сертифициран Печат Накит Изразете Ја Вашата Љубов Со Златен Сребрен Дијамантски Нак�

Достапно за нарачка
Нураголд 10к Бело Злато Цврст Кубански Синџир За Поврзување Приврзок Ѓердан, Жени Мажи 16 - 24
Новак

Овие Сосема Нови Кубански Синџири се 100% ЗАГАРАНТИРАНИ 10К БЕЛО ЗЛАТО и се професионално тестирани И Печа

Достапно за нарачка
Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 8
Новак

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 10 каратно бело злато Оваа п�

Достапно за нарачка
Бел Природен Дијамантски Бенд Прстен во 14к Бело Златен Прстен Големина: 4.5
Новак

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи Да се чувствувате Уникатно, Вашите ќе го сак

Достапно за нарачка
Примарно Сребро Стерлинг Сребро Тротоарот Синџир
Новак

Рафинирајте го вашиот изглед со овој прекрасен ѓердан од синџирот на тротоарот, убаво изработен од среб

Достапно за нарачка
Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 14
Новак

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно бело злато Оваа п�

Достапно за нарачка
Жени 10К Бело Злато Модел Свадба Бенд Прстен Големина 4-10
Новак

*Ние се грижиме за секој клиент да обезбеди 100% Задоволство (НАПРАВЕНО БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ)...

Достапно за нарачка
Примарно Злато Карат Бело Злато Аметист Обетки
Новак

Одлично оди со ништо, овие обетки со обетки никогаш нема да излезат од мода Обликувани од бело злато од 14

Достапно за нарачка