.

.

Редење Изрази Карат Бело Злато Мушка Редење Бенд

Редење Изрази Карат Бело Злато Мушка Редење Бенд

DEN 4915.04

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм. Овој Прстен Со Изрази што Се Редат е внимателно изработен од 10 каратно бело злато со прецизност. Се одликува со дизајн со монистра што ќе се истакне и ќе биде совршен пар со слични прстени со шема во нашата постава. Заедно со ова, нашата колекција нуди различни модели и бои за мешање и совпаѓање за да добиете совршена комбинација што ја барате. За да се обезбеди соодветна, удобна опрема, оваа лента е достапна во големина на прст 9. Овој стил е достапен во розово и жолто злато; достапен и во опција од 14 каратно злато со исти метални бои.Метална Тежина : 0,99 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Бенд За Накит Што Може Да Се Натрупува Со Монистра Завршница : Текстурален Пол : Унисекс Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1,2 Ммринг Големина : 91,45 мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 10к Бело Злато, Редење Прстен, Големина На Прст 9 Полиран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат