.

.

Централна Флорида Премиер 5 7 треперлива декларација

Централна Флорида Премиер 5 7 треперлива декларација

DEN 47.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ова намалување на декорацијата за лого ќе ви го привлече окото во продавницата и каде и да се навикне. Шимерот е направен со холографска позадина на микро точка, која е затегната на боите на логото. Официјално лиценциран со лига и тим. Исечете на лого. Шимер направен од холографска позадина на микро точка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат