.

.

Државно лого на Арканзас 6 9 Магнет

Државно лого на Арканзас 6 9 Магнет

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овој магнет со лого-лого е изработен од материјали отпорни на временски услови. Одлично е за задниот браник, фрижидер или кутија со алатки. Американски производи за лого Арканзас Стејт црвени волци магнет : магнет за умирање. Тимско лого. Живописни бои. Внатрешна и надворешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат