.

.

Pimfylm Puffer Est Жени Топли Жени Со Долги Ракави Пуферни Јакни Зелена 2xl

Pimfylm Puffer Est Жени Топли Жени Со Долги Ракави Пуферни Јакни Зелена 2xl

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Јакна Еднобојна И Густа Есенска Зимска Патент Со Качулка Памучна Јакна. Материјал : полиестер+стп. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Пакет вклучувајќи : 1 парчиња палто екстра Големи Женски Јакни Табела Со Големина : . Големина : S Биста : 104cm/40.94" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 110cm/43.31" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 116см/45,67" рамо : 43,5 см/17,13" ракав : 63,5 см/25,00" должина : 66,5 см/26,18"Големина : Xl биста : 122см/48,03" рамо : 45см/17,72" Ракав : 65см/25,59" должина : 68см/26,77"Големина : Xxl биста : 128см/50.39" рамо : 46.5 см/18.31" ракав : 66.5 см/26.18" должина : 69.4 см/27.32" Известување : 1. Големината на азија е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА британија, ве молиме споредете и направете мерење пред купувањето 2. Поради различниот дисплеј и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 3. Ве молиме дозволете 1-1522см се разликува поради рачно мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат