.

.

Јубатуо Женски Принт Со Долги Ракави Преден Кардиган Печатени Врвни Лесни Палта Од Јакна За Жени Виолетова 4XL

Јубатуо Женски Принт Со Долги Ракави Преден Кардиган Печатени Врвни Лесни Палта Од Јакна За Жени Виолетова 4XL

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете попристапни производи За облека Јубатуо женско Печатење Преден Кардиган Со Долг Ракав Печатена Врвна Лесна Јакна ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Карактеристики : ❀Материјал : Полиестер. дише и удобно.❀Овој круг вратот врвот, фармерки или шорцеви за стилски и изглед.❀ Повод : вратоврска печатени дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневен дневен, работа, забава, свадба, датум, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен И Надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, секојдневно миење раце И миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА јакна разликата во Бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Вклучува : Материјал За Јакна : 95%Памук, 5%Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : 4 XL. Одговара : Опуштено. Ракави : Долг Ракав. Деколте : Кардиган Вратот. Затворање : Кардиган. Карактеристики : Палта За Жени; Кардиган За Жени; Јакни за Жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат