.

.

Зрбиб Преголем Корејски Женски Џемпер Женски Божиќ Симпатична Дедо Мраз Шема Плетен Џемпер Мек И Мазен Убав Џемпер

Зрбиб Преголем Корејски Женски Џемпер Женски Божиќ Симпатична Дедо Мраз Шема Плетен Џемпер Мек И Мазен Убав Џемпер

DEN 398.08

Достапност
Достапно за нарачка

26" должина : 53см/20.65" големина : хххл Биста : 128см/50.87" Должина : 52cm/20.26" ракав : 56см/22. Стил : Женски Лабав Џемпер Одличен За Комбинирање Со Фармерки или хеланки, Костум За Пролет, Fall и Зима.87" ракав : 55см/21. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузална Желка Плетен Женски Џемпер Есенски Зимски Женски Џемпери Блузи Гроздобер Обични Џемпери Со Пуловер Со Долги Ракави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат