.

.

Туфрегиов Женски Плисиран Ребрести Џемпер Со Долги Ракави Трендовски Дишечки Цврст Лабав Обичен Плетен Капчиња Надворешна Облека За Патување Мода Отворени Предн?

Туфрегиов Женски Плисиран Ребрести Џемпер Со Долги Ракави Трендовски Дишечки Цврст Лабав Обичен Плетен Капчиња Надворешна Облека

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Без разлика каде се наоѓате, можете да уживате во шопинг во секое време, насекаде преку нашата онлајн продавница.24" Ракав : 49см/19. Инвестирајте во убав капут што ќе направи да изгледате прекрасно за секоја пригода! Дојдете и погледнете во нашата продавница, ја чекаме вашата посета!Жена Модно Печатење Средна Долга Долга Облека Џемпер Со Долги Ракавикарактеристики : Карактеристики : Долг Ракав,Стилски и моден дизајн, Лабаво вклопување,Секојдневна Облека, Џемпер кардиган.02" Должина : 74см/29. Материјал : Полиезер.13" Уникатен Дизајн : копче надолу, секојдневен и момче, плетен кабел, еднобојна, лабава фитинг, под должина на колкот, средна тежина, многу мека и топла,нашиот кабел плете КАРДИГАН Е ОМИЛЕН КАЈ НАС! ОВА Е СОВРШЕНО парче за слоевитост За Fall! Неговиот супер мек, пријатен, плетен материјал е толку удобен и ласкав на сите типови на тело! Ова е совршен основен кардиган за одење со се! Ви се допаѓа пријатно, и тоа е одлично парче за да ве покрие оваа fall и зима! Повод : Секојдневен, секојдневен живот, канцеларија, на отворено, училиште; Погоден За Пролет, Fall, Зима. кардиганите за жени се погодни со горниот дел од резервоарот или кошулата, посоодветни со qustyle Q Долг ракав, дизајн, прикривање на мала еластичност, мек и удобен за секојдневен кардиган, совршен За Секојдневно Во Текот На Целата Сезона Quolors ® Цврста Боја, доаѓаат во голема разновидност на бои, сите се во боја на совпаѓање, додаваат женски кардиган во секоја пригода За да додадат топлина И стил Овој Лесен кардиган се одликува со трендовска лесна ткаенина која е толку пријатна, отворен преден дизајн, класична цврста боја, долги ракави, совршена должина за спарување Со хеланки или Слаби ! Тој е толку лесен и за стилизирање сигурно ќе најдете начин да го носите преку целата година! Од подолгата должина до прекрасната плетена текстура, ќе ви се допадне! Овој кабел плетен кардиган е толку мек и е достапен во различни класични бои! Облечете го на секојдневен, дневен, одмор, канцеларија, на отворено итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат