.

.

Шерили Женски Блок Во Боја Плетен Џемпер Врат На Екипажот Лабав Скокач Моден Пуловер Со Долги Ракави Со Долги Ракави

Шерили Женски Блок Во Боја Плетен Џемпер Врат На Екипажот Лабав Скокач Моден Пуловер Со Долги Ракави Со Долги Ракави

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Долги Ракави Екипажот Лабава Скокач Пуловер Врвови. . Бојата блок џемпер за жени детали дава овој врвен големи флерт вибрации. Овој плетен врв е необложен. врвови со долги ракави За жени Погодни за различни прилики, совршени за совпаѓање со хеланки, фармерки, чизми. Гроздобер џемпери за жени е совршен додаток на вашиот плакар оваа зима! . . Известување. 1.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате. 2.Дозволете 1-2 см (0,4-0,8 инчи) разлики поради рачно мерење ! Ви благодариме за разбирањето. 3.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Увезени. Повлечете го затворањето. 100% Акрилик. 100% Акрилик,Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, удобна за носење.Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат