.

.

адвиикд Блејзер Жените Отворени Предни Долги Ракави Плетени Кардиган Џемпери Лабава Облека Палто Тешки Плетени Кардиган Јакна Палто

адвиикд Блејзер Жените Отворени Предни Долги Ракави Плетени Кардиган Џемпери Лабава Облека Палто Тешки Плетени Кардиган Јакна

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Жените Отворени Предни Долги Ракави Буци Плетени Џемпери Од Кардиган Лабава Облека Палто Тешки Плетени Кардигани Сезона : Пролет/ / Fall/Зима. Пол : Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Долг Ракав. Деколте : О вратот . Должина : Редовно. Декорација : Никој. Силуета : Лабава. Што добивате : 1 Х Капут. Жените Отворени Предни Долги Ракави Буци Плетени Џемпери Од Кардиган Лабава Долна Облека Тежок Плетен Кардиган Жени Отворени Предни Долги Ракави Буци Плетени Џемпери Од Кардиган Лабава Долна Облека Тежок Плетен Кардиган. Карактеристики : широк Долг Ракав,, прекрасни Бои, опуштено Вклопување. Обичен Отворен Преден Плетен Џемпер Кардигани За Жени Помлади, Супер Топло Во Овој Лигав Кардиган Во Студената Зима. Костум За Забава, Работа, Состанок, Свадба, Коктел,Ноќен Клуб, Враќање Дома На Отворено Или Секојдневен Далиј. Убаво спарете Со Слаби Фармерки,хеланки,фустани, чизми Или.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат