.

.

Жени Обични Летни Фустани Мода Мулти Џеб Здолниште Здолниште Секојдневен Тексас Летен Тексас Фустан Со Повеќе Копчиња Сино ХХХЛ

Жени Обични Летни Фустани Мода Мулти Џеб Здолниште Здолниште Секојдневен Тексас Летен Тексас Фустан Со Повеќе Копчиња Сино ХХХЛ

DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Мода Мулти Џеб Здолниште Здолниште Секојдневен Тексас Летен Тексас Мулти Копче Женски Фустанкарактеристики : ● Материјал●Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни.Сезона : All Gender : Women Material : Polyester Decoration : Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Цврст И Стил на Печатење : Мода, Каузалност што добивате : 1 x Женска Карактеристика На Облекување : Цврста Боја На Вратот На Екипажот Долг Краток Ракав.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат