.

.

Глонме Дами Долг Макси Фустан Еднобојни Фустани За Забави V Вечерни Наметки На Вратот Жени Елегантни Течни Каки Без Ракави

Глонме Дами Долг Макси Фустан Еднобојни Фустани За Забави V Вечерни Наметки На Вратот Жени Елегантни Течни Каки Без Ракави

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан Во Цврста Боја, Макси Фустан, Вечерни Тоалети, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат