.

.

Замрзнати 2, девојки без шоу чорапи, 6-пакувања, големини S-L

Замрзнати 2, девојки без шоу чорапи, 6-пакувања, големини S-L

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овој 6-пакет на замрзнати 2 девојки без шоу чорапи прават симпатична модна додаток за вашето дете! Одликувајќи се со Елса, Ана и Олаф, овие чорапи можат да бидат спарени со речиси секоја облека по избор. Лесен и дише, тие нудат супериорна удобност што е совршена за целодневно носење. Проверете ја целата колекција на чорапи за Chraster No Show, достапна исклучиво на! • Материјал : 98% полиестер, 2% спандекс; Направено со рециклирани влакна • Грижа : Машината за перење; • Земја на потекло : увезена; • Вклучува : 6 пара чорапи; • Големина : Големини на чевли S (6-10,5), М (10.5-4), Л (4-10) ; • Карактеристики : Девојки нема шоу чорапи; Замрзнати дизајни со Елса, Ана и Олоф.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат