.

.

Чуда на нација девојки без шоу чорапи, 20 пакувања, големини С-л

Чуда на нација девојки без шоу чорапи, 20 пакувања, големини С-л

DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте ги деновите опуштени и разнобојни цела недела со оваа 20-пакет на девојчиња Wonder Nation нема шоу чорапи! Одликувајќи се со симпатични и трендовски дизајни, овие чорапи ќе додадат вистинска количина на забава на вашите облеки. Лесен и лесен, тие нудат супериорна удобност што е совршена за целодневно носење. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс; Направено со рециклирани влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 20 пара чорапи. Големина : Големини на чевли S (6-10,5), М (10,5-4), L (4-10). Карактеристики : Нема шоу чорапи; Избрани бои со симпатични и трендовски дизајни на критериуми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат