.

.

Дамаск Монограм Флеј Фрли, сино

Дамаск Монограм Флеј Фрли, сино

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Damask Monogram Fleece Throw, Blue : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во сина и природна за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено A. Машинско миење и суво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат