.

.

Сафавиех Имани Шарени Памук Плете Фрли

Сафавиех Имани Шарени Памук Плете Фрли

DEN 1039.84

Достапност
Достапно за нарачка

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Текстури и Ткаења Фрли Колекцијакога собата повикува на допир на бохо-шик стил во удобно-меко фрлање акцент, Плетеното Фрлање Имани е совршен избор. Направен со користење на чист мек памук со племенски дизајни обоени во сиви нијанси На слонова коска, Имани е украсен колку што е пријатен во тие ноќи кога ви треба топла обвивка кога лежите на софата. Вклучува 50 во. х 60 во. Фрли. Темно Сиво/Светло Сиво фрлање за стилски додаток. Материјал : 100% Памук. Заден Капак : Памук . Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Не е потребно собрание . Додатоци во животниот стил(и) сликата не е вклучена . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат