.

.

Јубнлви Мажи Жени Меки Карирани Ретро Капи Касул Дише Зимска Топла Удобност Беретка Е

Јубнлви Мажи Жени Меки Карирани Ретро Капи Касул Дише Зимска Топла Удобност Беретка Е

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Мажи Жени Меки Плетени Ретро Капи Касул Дише Зимска Топла Удобност Беретка Карактеристики : 1.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!2.Добар изглед дизајн.3.Лен и мек матирал, најдобар избор за излегување.4.Совршено одговара на вашиот дневен фустан.5.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Сезона : Четири сезонски пол : Жени, Манокација : Секојдневен Материјал : Полиестерска Дебелина : Стандардно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Капа 1,100% сосема нов и квалитетен.2, Највисок квалитет и најекономична цена.3, Лесен за употреба и одржување.4, Бои КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО. беретки, капа, капа за сонце, капа за каубојка, капи за жени, фанови што дуваат ладен воздух, капа за плажа, каубојски капи за жени, сламени капи за мажи, сламени капи за жени, машки капи, тврда капа, капи за сонце за мажи, каубојски капи за мажи, летни капи за жени, капи за федора за жени, женска капа за сонце, женска капа, машка капа за сонце, кархарт шапка, женска плажа шапка. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница. Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!. Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите. Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат