.

.

Мажи Жени Спортски Риболов На Отворено Шапка ЗА Пешачење УВ Заштита Капа За Сонце Капа За Сонце

Мажи Жени Спортски Риболов На Отворено Шапка ЗА Пешачење УВ Заштита Капа За Сонце Капа За Сонце

DEN 187.04

Достапност
Достапно за нарачка

краток опис не е достапен полиестерската капа е брзо сува, непријатна за деформација и може да трае долго време. Ова капаче за размавта ви обезбедува УВ заштита од 360 степени, бидејќи капакот на лицето е доволно долг за да ја покрие целата глава. Погоден за луѓе кои сакаат риболов, пешачење, кампување, патување, лов итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат