.

.

Пост Мелоун Врамена Маица

Пост Мелоун Врамена Маица

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. • 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) • средна ткаенина • Класично вклопување • етикета за солза• Работи Верно на Големината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат