.

.

20Ј Џерси де фудбал хомс фемес џунс Синсинати Бенгалс Џерси Џо Бароу Џо Миксон Тајлер Бојд Тај Хигинс Сем Хабард

20Ј Џерси де фудбал хомс фемес џунс Синсинати Бенгалс Џерси Џо Бароу Џо Миксон Тајлер Бојд Тај Хигинс Сем Хабард

DEN 559.20

Достапност
Достапно за нарачка

(8) услуга За Мед : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни порака за прв пат. Ве молиме бидете трпеливи Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви. Ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина. 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише. Одговара точно на големината, само земете ја вашата нормална големина. Достапни Големини : S-XXXL. (7)тежината на секоја облека е 0,3-0,5 кг, а големината на пакувањето е 40 см * 60 см * 5 см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат