.

.

Машка Проспера Сино Темпо Универзитетски Сетерс Навивачко Лого Маица

Машка Проспера Сино Темпо Универзитетски Сетерс Навивачко Лого Маица

DEN 295.68

Достапност
Достапно за нарачка

Покажете го духот На Универзитетските Сетерс со тоа што ќе ја зграпчите Оваа Навивачка Маица Со Лого Од Проспер. Направено од мешавина од полиестер и спандекс, има лесно чувство кое е совршено за секоја пригода. Графиката На Поставувачите На Универзитетот Пејс се сублимирани. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Краток ракав. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Бренд : Просфера. Увезени. Материјал : 93% Полиестер/7% Спандекс. Сублимирана графика. Машинско перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат