.

.

Тркачка Лента Оригинални Тексас Хеланки

Тркачка Лента Оригинални Тексас Хеланки

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Задебелени тркачки ленти визуелно ги продолжуваат нозете на овој пар оригинални тексас хеланки hue®, омилени за стилизирање или со патики или со стилети. Прибл. inseam : 30 " Посебни Карактеристики : Контрастни тркачки ленти на страничниот појас : Висококатница памук/полиестер/спандекс (ексклузивно за декорација)машина за перење увезена Удобна и Соодветна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат