.

.

Време и време женски хеланки на Капри

Време и време женски хеланки на Капри

DEN 319.20

Достапност
Достапно за нарачка

Класичен суштински. Времето и хеланките на Капри на Тру се удобен избор самостојно или слоевито под вашиот омилен фустан или туника. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. висок пораст; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Приближно. ИНСЕАМ : 21 ". Повлечете стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат