.

.

Машка Модна Кошула Со Долги Ракави Секојдневни Ретро Средновековни Ленени Кошули Со Врвки Со Врат Летни Цврсти Обични Маици За Јога На Плажа

Машка Модна Кошула Со Долги Ракави Секојдневни Ретро Средновековни Ленени Кошули Со Врвки Со Врат Летни Цврсти Обични Маици

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Стилскиот и Модерен Дизајн е совршен сите прилики, особено секојдневните излегувања, плажите и летните активности и многу повеќе имајќи ја предвид секоја сезона.Добредојдовте во пафеи тјугд. Совршен За сите Сезони и Прилики, Особено Во Жешките Летни Денови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат