.

.

Бамбус Женска Девојка Нејасни Топла Меки Вратоврска-Боја Шарени Забава Екипажот Чорапи-Парови

Бамбус Женска Девојка Нејасни Топла Меки Вратоврска-Боја Шарени Забава Екипажот Чорапи-Парови

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Женски Нејасни Чорапи се многу удобни и доаѓаат во широк спектар на бои. Овие се направени од мек материјал и многу стилски. Изработени од најдобар материјал и доаѓаат во две големини за удобно вклопување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат