.

.

Талуози Пар Унизе Артритис Обнова Половина Прст Компресија Ракавици Болка Олеснување

Талуози Пар Унизе Артритис Обнова Половина Прст Компресија Ракавици Болка Олеснување

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : . Изработен од висококвалитетен материјал, удобен за носење. Олеснете ја непријатноста во зглобот како што се артритис, тендинитис и вирус. Обезбедете блага компресија за подобрување на циркулацијата на крвта. Име На Предметот : Артритис Ракавици. Пол : Унисекс. Материјал : Бакарни Влакна + Спандекс. Карактеристики : Удобен, Тренинг За Опоравување, Олеснување На Болката. Должина : С : 16см/6.3", М : 17см/6.69", Л : 17.8 см/7.01 " (Прибл.). Ширина : С : 7,6 см/2,99", М : 8,1 см/3,19", Л : 8,8 см/3,46 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 Пар Артритис Ракавици Изработени од висококвалитетен материјал, удобни за носење. Олеснете ја непријатноста во зглобот како што се артритис, тендинитис и вирус. Обезбедете блага компресија за подобрување на циркулацијата на крвта. Артритис Ракавици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат