.

.

Лујенес Менс Бич Шорцеви Бели Графички Отпечатоци Машки Стебла За Пливање Брзо Сушење Со Џебови

Лујенес Менс Бич Шорцеви Бели Графички Отпечатоци Машки Стебла За Пливање Брзо Сушење Со Џебови

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

●Собирање на машкиот врв е лесен за носење и може да биде добро усогласен со сите видови панталони.40"Hip : 110cm/43.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите .14"Size : XXLWaist : 90-110cm/35.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен Стил : Мода И слободно време Материјал : Полиестерпетер Тип : Печатени Должина На Ракавот : Должина : Одговара За големината што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Top Size Waist Hip Length M75-95cm/29. ①Стилот+Момчињата за пливање имаат широк спектар на стилови на печатење, сите користат технологија за печатење, а отпечатоците се светли и живописни.31"Hip : 125cm/49.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат