.

.

Машки Антигва Бел Кливленд Наплаќаат Почит Поло

Машки Антигва Бел Кливленд Наплаќаат Почит Поло

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова Кливленд Задолжен Почит Поло Од Антигва е совршено парче што ќе ви помогне да се истакнете на трибините. Поло има топлина запечатени Кливленд Полнење графика на левата градите за стилски приказ на тимски дух. Неговиот дизајн помага да ја подигнете гардеробата за денот на играта за да можете да ја покажете својата гордост во повеќе од само класични маици. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Пустинската сува технологија ја отстранува влагата и ја намалува телесната температура. Краток ракав. Антигва триаголник лепенка во десниот ракав. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Топлина запечатени графика. Отворете ја манжетната. Странични процепи. Бренд : Антигва. Плакета со три копчиња. Официјално лиценциран. Само-ткаенина јака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат