.

.

Педорт Поло Маици За Мажи Големи И Високи Машки Тешки Памучни Маици Со Кратки Ракави Лежерна Лабава Маичка За Маици На Екипажот Виолетова, Л

Педорт Поло Маици За Мажи Големи И Високи Машки Тешки Памучни Маици Со Кратки Ракави Лежерна Лабава Маичка За Маици На Екипажот

DEN 400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овие дуксери за вежбање без ракави можат да ги покажат вашите силни раце и обликот на телото. Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 21см/8,27" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 112см/44,09" Рамо : 46,5 см/18,31" Ракав : 22см/8,66" Должина : 72см/28,35"Големина : XL Биста : 118см/46.90" ракав : 23см/9.47" ракав : 25см/9.13"големина : ххл Биста : 126см/49.Совршен подарок за вашето момче, сопруг, син, брат и пријатели.61" рамо : 50см/19.71" мека ткаенина.06" должина : 74см/29. Стил : Мода, Слободно Време.84" должина : 78см/30.дише и растегливо,отстранувајќи ја потта, ве одржува суви и удобни.Без разлика дали станува збор за вежбање или секојдневен живот,можете да Ги Усогласите овие стилски дуксери во теретана со атлетски шорцеви за време на тренингот или да носите со секојдневни панталони или фармерки за модерен изглед. За да ја обезбедите вашата најдобра големина,внимателно проверете ги информациите за големината за да бидете сигурни дека вашето мерење пред да нарачате. Машката кошула за мускулна теретана со качулка е дизајнирана за слобода на движење,дизајн без ракави,цврсти бои и практичен џеб од кенгур напред може да ги складира вашите припаѓања,а вградениот и уреден отсечен,еластичниот дизајн на ребрестиот раб на горниот дел ,овозможува поголема подвижност во која било насока.76" рамо : 52см/20. Миење со рака или машина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат