.

.

Симплмасигени Женски Летни Фустани Клиренс Женски Секојдневен Летен Маица Фустан Лабава Туника Со Кратки Ракави Фустан Со Џебови За Жени

Симплмасигени Женски Летни Фустани Клиренс Женски Секојдневен Летен Маица Фустан Лабава Туника Со Кратки Ракави Фустан Со Џебови

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно за ставање и полетување. Обичен фустан за нишање,цветен сарафан, Цветен Принт, Лабаво Фитинг, Со Појас,Должина на Коленото, Должина на Глуждот. Дизајн : Женски летен секојдневен миди фустан со елегантна боја, апсолутно модерен и привлечен, елегантен и елегантен. Ткаенината има одредено истегнување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат