.

.

Мода Жени Еднобоен Фустан В-Вратот Краток Ракав Вечер Партија Фустан

Мода Жени Еднобоен Фустан В-Вратот Краток Ракав Вечер Партија Фустан

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

14"Waist : 86cm/33.39"Size : 3 XLBust : 106-110cm/41.Мода Жени Еднобоен Фустан V-Вратот Краток Ракав Вечер Партија Фустан Карактеристики : 1. Одговараат за повик/патување/дома / датум/партија/работа/шопинг. Носење на сите сезони особено Fall И Зима.07"Shoulder : 36cm/14.Лабава, Лесна.17"Waist : 66cm/25.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат