.

.

Верадек Чиста Серија Оградата Прозорец Бо 36 Пластична Жардиниера Греј

Верадек Чиста Серија Оградата Прозорец Бо 36 Пластична Жардиниера Греј

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Земајќи инспирација од традиционален концепт, Жардиниерот За Огради Верадек е совршен додаток на прозорците, балконите или оградите. Надополнет со неговиот модерен изглед, Жардиниерот за Оградата е смислено куриран со функционалност во умот—прилагодливите челични држачи овозможуваат лесно монтирање. Откако ќе се соберат, започнете да садите различни билки, сукуленти и цвеќиња. Оваа правоаголна жардиниера е гордо изработена Во Канада од висококвалитетна рециклирана пластика, што ја прави отпорна на пукнатини, избледување и УВ и овозможува да издржи екстремни температури кои се движат од -20 до +120 степени. Со идеална рамнотежа на дизајнот, структурата и намената, Жардиниерот За Оградата ќе ги додаде последните допири на секој надворешен простор. Флексибилен и отпорен на удари. Направено од сите рециклирани материјали. Дизајн со еден ѕид, изработен од висококвалитетен полиетиленски композит. Третирани СО УВ инхибитори за да се избегне избледување. Ѕид и оградата виси хардвер вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат